menu

קטלוג רעיונות לתכנון בתים פרטייםמהו הדבר שמכניס חיים לבית?
הרעיונות שתמצאו באתר שבלול יעזרו לכם הלקוחות הפרטיים, בהבנת תפיסת התכנון של ביתכם שקורם עור וגידים במוחו של האדריכל שלכם. בשבלול תוכלו לקבל רעיונות איך לתכנן את חדרי השינה ואת אזור הכניסה, את חדרי האמבטיה ואת המיקום המדויק של מזווה המטבח, פינת האוכל והסלון.
 
אחד הדברים שיכול להפיח חיים בכל חדר וחדר הוא, היכן עומדת המיטה ביחס לארון ושולחן הכתיבה והאם הוילון ישתלב בדיוק עם כיסוי המיטה וצבע שולחן הכתיבה. מיקום מדויק של החפצים והריהוט משרה אווירה נינוחה ורגועה, צבע הוילון וקירות החדר יתנו תחושה חמימה וביתית.

אתר שבלול מלא בטיפים ורעיונות לשדרוג, תכנון ועיצוב ביתכם. שבו לכם בנוח וגלו את עולם הטיפים והרעיונות באתר שבלול. אנו מקווים שתיהנו מאתר שבלול באותה מידה שאנו נהנינו ליצור אותו עבורכם.
              

              

לא בהכרח הדבר הראשון שחושבים עליו כשנעצב את המעטפת החיצונית של הבית, לעיתים קרובות אלו הם הפרטים הקטנים. גגות רעפים הבולטים מעבר לקו הבנייה, עיטור החלונות, שילוב אריחים מצוירים בקירות החוץ, פינות מעוגלות בפינות הבית. פרטים אלו משנים הרבה יותר ממה שחשבתם וחיוניים ביצירת אווירה נינוחה עשירה באנרגיות חיוביות. תוכלו לרכוש תכנית אדריכלית באתר שבלול ולהטמיע עיצובים מרהיבים במעטפת החיצונית בהתאם לטעמכם ובהכוונת האדריכל שלכם. זוהי דרך נוספת להציג את הצד היצירתי שלכם.
 
אנו מאמינים בדרך חיים לא מוגבלת וכי הדבר החשוב ביותר הוא שביתכם יהיה מקום בו תרגישו בנוח ביום יום. הבית יביע את סגנונכם, בית בו הנוחות שלכם היא בעדיפות עליונה וכזה שיכול להכיל ולארח בחום משפחה וחברים בכל יום בשבוע.
 
זו גם הסיבה שאנו מאפשרים לכם לרכוש תכניות בעלות נמוכה ועליהם תוכלו לצייר בצבעים ולהדביק חומרים שונים על מנת לראות כיצד יראה הבית, לעצב חלונות ודלתות לפי ראות עינכם ולבחון זאת מול האדריכל שמופקד על הגשת התכניות לאישור הוועדה.
 
לפני שאתם שולפים את מיטב המזומנים שברשותכם, היכנסו אל שבלול והתחילו לבחון את מגוון התכניות שמוצגות בפניכם. הקדישו מספר דקות ואף מעט יותר ובדקו איזו תכנית היא המתאימה לכם ביותר. ניתנת לכם האפשרות לרכוש תכנית בפורמט PDF במחיר שאינו עולה על קניית 1/2 מ"ר ריצוף גרניט פורצלן. אל תהססו לרכוש כמה תכניות שתוכלו להדפיס ולהתייעץ עם חברים ובני משפחה. תוכלו לגזור חלקי תכניות ולהדביק לתכנית אחרת וכך לבדוק התאמה בין חלקי תכניות שתהייה לטעמכם. אין נכון ולא נכון, אם אתם יכולים לדמיין משהו, פשוט נסו אותו וכשתגיעו אל האדריכל תדעו בדיוק מה אתם צריכים ורוצים.
 
שבלול פועלת לפי העיקרון של ליצור תכנית טובה יותר עבורכם ואתם שותפים מלאים ליצירתה.
               

   
מי היה מאמין שאתר שבלול ייצור מהפכה בעולם האדריכלות?
ובכן, זה קרה. שיטוט באתר שבלול ורכישת תכנית מתאימה, תחסוך לכם 4 חודשי תכנון שהם למעשה 4 חודשי שכירת דירה שאתם ל-א! משלמים.
 
להיות מאורגנים היטב זה להרגיש טוב. לדעת היכן אתם רוצים את הסלון, המטבח וחדר השינה או היכן ממוקמות המדרגות ועם הידע הזה להגיע אל האדריכל מוכנים ומגובשים. דמיינו כי לא תצטרכו יותר להתבונן על תכנית שהאדריכל שלכם הכין עבורכם ולא להבין כלום. מהיום תדעו בדיוק היכן כל דבר ותבינו כיצד מערך התכנון שהאדריכל הכין עובד. זה יעזור לכן להעיר ולהאיר נקודות שחשובות לכם ובסופו של דבר לקבל תוצאה טובה יותר.
 
חדר השינה
שנת לילה טובה תורמת לבריאות. ושנת לילה טובה תלוייה במיקום המיטה. המיקום חשוב ביותר ליצירת אווירה בטוחה ונינוחה בחדר השינה. המיטה ממוקמת במקום אסטרטגי שם השליטה בחלל חדר השינה היא מוחלטת. אח"כ מיקום שולחן הכתיבה וארון הבגדים. אנו מאמינים שעל חדר השינה להיות המקום הנוח ביותר בבית וכשמתעוררים, מרגישים כמו חדשים.
 
חדר האמבטיה 
חדר האמבטיה הוא אולי המקום היחיד בבית בו כל אחד מאיתנו יכול לשהות לבדו ב- 100%. מרחב קטן שנותן המון ושם מצוייה ההזדמנות לברוח מהעולם שבחוץ, גם אם למספר דקות. לכן, עליו להיות פרקטי, נוח ובטיחותי. מיקום הכלים הסניטארים חשוב ביותר ליצירת אווירה נוחה ועם זאת בטיחותית.
 
המטבח
המטבח אינו מייצג רק את האזור בו אנו מבשלים. המטבח הוא הלב של הבית, המקום העמוס ביותר והמרכז לכל פעילויות היום יום. המטבח הוא המקום בו אנו מתחילים את היום והמקום בו אנו מסיימים את היום. אין ספק שהמטבח הוא אחד אזורים החשובים ביותר בבית. כשהמטבח לא מתפקד כמו שצריך, שום דבר אחר לא יתפקד ותמיד תהייה תחושה מעיקה שלא יוגעים את מקורה. אנו מאמינים שתכנון מטבח פונקציונאלי ומאורגן היטב, ישפיע באופן חיובי על כל בני הבית ועל האווירה המשפחתית.
 
פינת האוכל
ארוחות חגיגיות אינן מסתכמות בכלי כסף או במפיות מהודרות. חשובים האורחים אותם הזמנתם חשובות השיחות, איתם סביב השולחן. יצירת אווירה טובה סביב השולחן חשובה לא פחות מהאוכל הטעים ומאופן ההגשה. בשבלול מצעים לכם אפשרויות תכנון שונות למיקום פינת האוכל במסגרת מערך התכנון הכולל.
    

              
משרד ביתי
העבודה היא חיינו. אנו שואפים לעבוד בחללים נעימים וידידותיים והמשרים אווירה מהנה יותר בחלל העבודה ומהעבודה עצתמה. חללים בהם אנו יכולים לבצע עבודות בנוחות ובביטחון מבלי לבצע תרגילי לולייניות במעבר בין השולחן למדפסת. חללים שיש בהם מספיק מקום אחסון כדי שנהייה מאורגנים. חללים שמתפקדים כמו משרדים, אך עם תחושה של בית. בחשיבה של סידור, אירגון ועיצוב החלל, העבודה יכולה להיות אחד הדברים הטובים במרחב המחיה בבית הפרטי.
 
מנוחה מפנקת
בכדי לנוח מעיסוקי היום המתיש, כל מה שצריך זה לשכב על הספה, להרים רגליים ולהפליג במחשבות לאן שיקחו אתכם. לקרוא ספר, לשמוע מוסיקה או כל דבר אחר שמרגיע אתכם. כאשר מיקום הספה, שולחן הסלון והכורסאות במקומות האופטימליים המנוחה הופכת להיות מושלמת.
 
אם לא ביקרתם בעבר באתר שבלול, ברוכים הבאים לחוויה החדשה.
 
השיטוט והרכישה באתר שבלול עשויים להיות מעט שונים ממה שאתם רגילים. ראשית, אין צורך לחפש חנייה. שנית, יש לנו בשבלול הרבה מה להציע לכם מעבר למבחר התכניות והרעיונות שנמצאים באתר שבלול, תוכלו להעלות תכניות שקיבלתם מהאדריכל ולשתף אדריכלים אחרים ולקבל מהם חוות דעת באמצעות אתר שבלול, תוכלו להעלות תכנית מדידה שלכם עם רשימת דרישות ולהציע את תכנון ביתכם במסגרת מכרז בין האדריכלים. 
  


    מחפש אדריכל או מעצב פנים? רוצה להתייעץ?
    לחץ כאן עכשיו - מלא את הטופס ונחזור אליך עם פתרונות