אריחים בעבודת יד בעיצוב אישי

menu

תנאי שימוש

 

ברוכים הבאים לאתר shablul.net (להלן "שבלול"), ברשת האינטרנט. השימוש באתר שבלול כפוף לתקנון זה. קרא אותו בקפידה, שכן השימוש באתר שבלול מעיד על הסכמתך לתנאיו. תנאי שימוש אלה מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, אולם הם מתייחסים, כמובן, גם לנשים

 

עצם ביקורך ושימושך באתר שבלול, או עצם ביצוע הזמנה דרך אתר שבלול, מעניק את אישורך והסכמתך לכל התנאים המפורטים בתקנון זה.

 

שבלול פועלת כמשווקת תכניות אדריכליות (להלן: "התכניות") אותן רכשת באתר שבלול. התכניות המוצגות באתר, נמסרו ל שבלול מאת אדריכלים ומתכננים מקצועיים ומוסמכים (להלן: "המתכננים"), חלקן של התכניות תוכננו ונמסרו ל שבלולמאת סטודנטים לאדריכלות בשנת לימודיהם האחרונה ולאחר מיון קפדני.בכפוף לאמור בהסכם זה לגבי החזר כספי, בכל מקרה של ביטול עסקת רכישת התכניות מכל סיבה שהיא וזאת לאחר משלוח המידע האלקטרונישבלול אינה משיבה כספים ששולמו וללקוח לא תהיה כל טענה או תביעה כנגד שבלול.

 

יתאפשר לך לצפות בתרשימי התכניות, בכדי שתוכל לבחור את התכניות המועדפות עליך מבין התכניות הקיימות.

 

ובהמשך ניתן להזמין תכניות בכפתור קניה. ההזמנה תתבצע לאחר שתיבחר תכנית, וכמות התכניות המוזמנות.

 

התשלום בגין רכישת התכניות מתבצע בכרטיס אשראי. בעת ביצוע ההזמנה יחויב הלקוח במלוא עלות ההזמנה. אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי אשר דרכה התחייב הלקוח לבצע את הרכישה מהווה תנאי סף מוקדם והכרחי לקבלת הסכמת הלקוח לביצוע העסקה.

 

לאחר סיום תהליך ההזמנה תאושר הזמנתכם בדואר אלקטרוני אשר מסרתם. לאחר ביצוע ההזמנה, יישלחו התכניות אליכם באמצעות הדואר האלקטרוני.

 

במידה ולא התקבל כל אישור אנא שלחו דוא"ל ל שבלול בכפתור צור קשר או בפקס: 02-5334406 על מנת לוודא שההזמנה נקלטה.

 

רכישת תכניות באתר מתבצעת ישירות מול שבלול. אתר שבלול מאפשר קניה בטוחה ומאושרת ע"י חברות האשראי. החברה מפעילה את המערכות הטובות והמשוכללות מסוגן, על מנת לאבטח את המידע שנקלט באתר. חברת שבלול מספקת הגנה מלאה על פרטי הצרכן ועל פרטי כרטיס האשראי שלו, בכדי למנוע שימוש אסור במידע החסוי ובמערכת התשלומים.

 

לשבלול הזכות לשנות מחירים בכל זמן נתון. כל שינוי יפורסם באתר.

 

בעצם קיומן של התכניות המופיעות באתר אין כדי להעיד על זמינותן. רק אישור סופי להזמנה המופק על ידי שבלול יהווה אישור סופי לביצוע ההזמנה

 

שבלול ו/או בעלי מניותיה ו/או מנהליה לא יהיו אחראים לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם לך כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים בו.

 

מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב אתר שבלול ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו - הם של שבלול בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של שבלול, בכתב ומראש. סימני המסחר באתר הם קניינה של שבלול בלבד - או, במידה שפורסמו מטעמם של מפרסמים, קניינם של מפרסמים אלה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא הסכמתם (של שבלול ו/ או המפרסמים) בכתב ומראש.

 

על השימוש באתר שבלול יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט בגין כל דבר ועניין הנובע מתקנון זה או מכל פעולה אחרת באתר שבלול תהיה מוקנית לבתי המשפט המוסמכים במחוז ירושלים, בישראל.

 

 

מדיניות פרטיות

 

 1. כדי לרכוש מוצר או תכנית באתר שבלול יש להזין תעודת זהות וסיסמה אישית, אשר תלווה אותך בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן הנך מתבקש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.

 2. המידע הנ"ל נועד לאפשר את ביצוע הרכישה ב. שבלול. שבלול מכבדת את פרטיותכם ונוקטת באמצעים מקובלים בכדי שלא ייעשה כל שימוש לרעה במידע המועבר ל שבלול.

 3. מעבר לשימוש הנ"ל, שבלול מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאתכם, אלא אם כן הדבר נדרש על פי דין או כדי למנוע שימוש לרעה. שבלול תאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן השירות.

 4. שבלול נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון, שבלול לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה ייאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

 5. שבלול תהא רשאית להשתמש בפרטים שתמסור לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים (כגון לצורכי בחינת מספר מבקרים באתר, פילוח הרגלי קניה, פילוח גנרי וכיו"ב) במטרה לשפר את פעילות האתר והשירותים המוצעים בו, אולם במקרה זה הנתונים יהיו אנונימיים ולא יתייחסו אליך אישית או יזהו אותך.

 6. שבלול תהא רשאית לעשות שימוש ב"עוגיות" ("cookies" - קבצי טקסט אשר הדפדפן שיוצר לפי פקודה ממחשבי שבלול, חלקן יפקעו כאשר תסגור את הדפדפן ואחרות נשמרות על גבי הכונן הקשיח במחשב שלך) לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר, לרבות לצורך איסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, אימות פרטים, התאמת האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע.
  ה-
  Cookies מכילים מידע מגוון, כדוגמת הדפים שבהם ביקרת, משך הזמן ששהית באתר, מהיכן הגעת אל האתר, מדורים ומידע שאתה מבקש לראות בעת הכניסה לאתר ועוד. נתונים אלה משמשים גם כדי לייתר את הצורך בהזנת פרטיך בכל פעם שאתה מבקר או רוכש מוצר באתר. שבלול נוקטת צעדי זהירות כדי להבטיח שרק מחשבי שבלול יוכלו לפענח את המידע האגור בהם.
  עם זאת, יובהר כי ה"עוגיות" אינן מכילות כל מידע שמזהה אותך באופן אישי ואתה יכול לכוון את תוכנת הדפדפן שלך כך שלא ייקלטו במחשב "עוגיות" או שיימחקו.

 7. שבלול משתמשת בחברות פרסום של צד שלישי כדי לנהל את מערך הגשת הפרסומות באתר ולהציג בפניך מודעות, כשאתה מבקר באתר שלנו. ייתכן שחברות אלו משתמשות בפרטים (לא כולל השם, הכתובת, כתובת הדוא"ל או מספר הטלפון שלך) לגבי הביקורים שלך באתר זה ובאתרים אחרים על מנת לספק פרסומות למוצרים ושירותים שמעניינים אותך  ליצירת קשר
 • דוא"ל: contact@shablul.net

 • כתובת: רמב"ם 10 מבשרת ציון 90805

 • פקס: 02-5334406

 • טל: 050-3383807, 02-5334407

 


  מחפש אדריכל או מעצב פנים? רוצה להתייעץ?
  לחץ כאן עכשיו - מלא את הטופס ונחזור אליך עם פתרונות